MLI-FODBOLD

Start
Omkl. hj.
Omkl. ude
Dommer.omkl.
Sted
10:00
Melby-Liseleje IF - Oversidder
U11 Drenge 1 8-mands (10) Forår - Pulje 1
Omklædning 8
Omklædning 1
Bane 2A
11:15
Melby-Liseleje IF - Fredensborg BI
U12 Piger 3 8-mands (09) Forår - Pulje 1
Omklædning 2
Hallen
Bane 2B
11:15
Melby-Liseleje IF - Espergærde IF
8-Kvindesenior 1 - Forår - Pulje 1
Omklædning 7
Hallen
Bane 2A
12:30
Melby-Liseleje IF - Ålholm IF
U11 Drenge 3 8-mands (10) Forår - Pulje 1
Omklædning 8
Hallen
Bane 2B
12:30
Nødebo IF - Farum BK
U13 Drenge 8-mands 3 (08) Forår - Pulje 1
Omklædning 6
Hallen
Bane 2A
12:30
Melby-Liseleje IF - Gilleleje FK
U14 Drenge 2 (07) Forår - Pulje 1
Omklædning 4
Omklædning 5
Opvisning
14:15
Melby-Liseleje IF - Frederikssund IK (2)
Serie 6 - Forår - Pulje 1
Omklædning 5
Omklædning 7
Bane 3
14:15
Melby-Liseleje IF - Gilleleje FK
Serie 5 - Forår - Pulje 1
Omklædning 3
Omklædning 1
Opvisning
16:00
Melby-Liseleje IF - FIF, Hillerød
Serie 4 - Pulje 1
Omklædning 4
Omklædning 1
Opvisning
19:00
ma 17.05
M+50 Superveteran DGI - Hillerød Fodbold
Omklædning 2
Omklædning 3
Dommer Omklædning
Opvisning
19:15
ti 18.05
Melby-Liseleje IF - Sorø Freja
U15 Piger 2 (06) Forår - Pulje 1
Omklædning 1
Omklædning 7
Opvisning
19:00
ti 25.05
M+50 Superveteran DGI - Hundested IK
Omklædning 2
Omklædning 3
Dommer Omklædning
Opvisning
17:45
on 26.05
Melby-Liseleje IF - Oversidder
U13 Drenge 8-mands 4 (08) Forår - Pulje 1
Omklædning 1
Omklædning 8
Bane 2B
19:00
on 26.05
Melby-Liseleje IF - FC Lejre
U14 Drenge 8-mands 2 (07) Forår - Pulje 1
Omklædning 5
Omklædning 6
Bane 2B
10:00
lø 29.05
Melby-Liseleje IF - Nivå-Kokkedal FK
U11 Drenge 1 8-mands (10) Forår - Pulje 1
Omklædning 1
Omklædning 6
Bane 2A
11:00
lø 29.05
Melby-Liseleje IF - Helsinge Fodbold
U14 Drenge 2 (07) Forår - Pulje 1
Omklædning 3
Hallen
Opvisning
11:15
lø 29.05
Melby-Liseleje IF - Espergærde IF
U12 Piger 3 8-mands (09) Forår - Pulje 1
Omklædning 2
Hallen
Bane 2B
11:15
lø 29.05
Melby-Liseleje IF - Esrum IF
8-Kvindesenior 1 - Forår - Pulje 1
Omklædning 7
Hallen
Bane 2A
12:30
lø 29.05
Nødebo IF - Snekkersten IF
U13 Drenge 8-mands 3 (08) Forår - Pulje 1
Omklædning 5
Hallen
Bane 2A
12:30
lø 29.05
Melby-Liseleje IF - Skuldelev-Selsø SK
Serie 5 - Forår - Pulje 1
Omklædning 3
Omklædning 6
Bane 3
12:30
lø 29.05
Melby-Liseleje IF - Helsinge Fodbold
U11 Drenge 3 8-mands (10) Forår - Pulje 1
Omklædning 1
Hallen
Bane 2B
14:15
lø 29.05
Melby-Liseleje IF - Allerød FK
Kvindeserie 1 - Forår - Pulje 1
Omklædning 2
Omklædning 7
Opvisning
16:00
lø 29.05
Melby-Liseleje IF - Blistrup SI
Serie 6 - Forår - Pulje 1
Omklædning 5
Omklædning 8
Bane 3
16:00
lø 29.05
Melby-Liseleje IF - Oversidder
Serie 4 - Pulje 1
Omklædning 4
Omklædning 1
Opvisning
19:00
ma 31.05
M+50 Superveteran DGI - Brødeskov IF
Omklædning 2
Omklædning 3
Dommer Omklædning
Opvisning
19:15
ma 07.06
Melby-Liseleje IF - Allerød Fodbold Klub
M+32 2 - 2021 - Pulje 1
Omklædning 4
Omklædning 3
Opvisning
17:45
ti 08.06
Melby-Liseleje IF - Roskilde Boldklub
U14 Drenge 8-mands 2 (07) Forår - Pulje 1
Omklædning 1
Omklædning 8
Bane 2A
19:00
ti 08.06
Nødebo IF - Høsterkøb HF 2000
U13 Drenge 8-mands 3 (08) Forår - Pulje 1
Omklædning 5
Omklædning 6
Bane 2A
19:00
on 09.06
Melby-Liseleje IF - Brødeskov IF
U13 Drenge 8-mands 4 (08) Forår - Pulje 1
Omklædning 5
Omklædning 8
Bane 2B
19:00
on 09.06
M+45 Veteran DGI - Græsted IF
Omklædning 2
Omklædning 3
Dommer Omklædning
Opvisning
18:30
to 10.06
Melby-Liseleje IF - Helsingør IF Fodbold
8-Kvindesenior 1 - Forår - Pulje 1
Omklædning 7
Omklædning 8
Bane 2B
09:30
lø 12.06
Melby-Liseleje IF - Greve Fodbold
U15 Piger 2 (06) Forår - Pulje 1
Omklædning 2
Hallen
Dommer Omklædning
Opvisning
10:00
lø 12.06
Melby-Liseleje IF - Virum-Sorgenfri BK
U11 Drenge 1 8-mands (10) Forår - Pulje 1
Omklædning 5
Omklædning 6
Bane 2A
10:00
lø 12.06
Melby-Liseleje IF - Græsted IF
Serie 5 - Forår - Pulje 1
Omklædning 3
Hallen
Bane 3
11:00
lø 12.06
Melby-Liseleje IF - Snekkersten IF
U14 Drenge 2 (07) Forår - Pulje 1
Omklædning 1
Hallen
Dommer Omklædning
Opvisning
11:15
lø 12.06
Melby-Liseleje IF - Snekkersten IF
U12 Piger 3 8-mands (09) Forår - Pulje 1
Omklædning 7
Hallen
Bane 2A
12:30
lø 12.06
Melby-Liseleje IF - Allerød Fodbold Klub
U11 Drenge 3 8-mands (10) Forår - Pulje 1
Omklædning 5
Hallen
Bane 2A
12:30
lø 12.06
Melby-Liseleje IF - Hundested IK
Serie 4 - Pulje 1
Omklædning 4
Omklædning 1
Opvisning
14:15
lø 12.06
Melby-Liseleje IF - FC Rudersdal
Kvindeserie 1 - Forår - Pulje 1
Omklædning 2
Omklædning 3
Opvisning
14:15
lø 12.06
Melby-Liseleje IF - Ramløse IF
Serie 6 - Forår - Pulje 1
Omklædning 1
Omklædning 6
Dommer Omklædning
Bane 3
Live-score

STOL på Støtten

12 / 15