Menu
Live-score
Ungdom I går kl. 06:24
Landskamp
Herre Senior
22. maj kl. 11:40 21 maj 2022
Ungdom
19. maj kl. 14:47 Pigeraketten 2022 (1)
Klub
15. maj kl. 19:03 SUPER SATURDAY 🇩🇰 21/5
Herre Senior
14. maj kl. 07:24 MLI - Skævinge 07. maj 2022
Ungdom
08. maj kl. 19:08 U 12 pigerne til stævne i Hundige
Fodbold
08. maj kl. 18:11 U14 drengene imod en stærk modstander 🔥💪🏻
Ungdom
04. maj kl. 16:03 Pigeraketten 2022
Fodbold
01. maj kl. 20:24 U16 pigerne on a rainy day in stoke

Aktiviteter

MLI i Aktion
Maj 2022
21.
lørdag
10.40
Melby-Liseleje IF (1)
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (15) - 21. maj • Pulje 7
Melby Stadion
Esrum IF (1)
Melby Stadion
21.
lørdag
11.00
Melby-Liseleje IF (2)
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (15) - 21. maj • Pulje 7
Melby Stadion
Helsinge Fodbold (2)
Melby Stadion
21.
lørdag
11.20
Melby-Liseleje IF (1)
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (15) - 21. maj • Pulje 7
Melby Stadion
Helsinge Fodbold (1)
Melby Stadion
21.
lørdag
12.30
Melby-Liseleje IF
5 - 0
Herrer
U12
U12 Drenge 4 8-mands (10) Forår • Pulje 1
Melby Stadion
Bane 2A
IS Skævinge
Melby Stadion
Bane 2A
25.
onsdag
17.45
Melby-Liseleje IF
livescore
2 - 1
Herrer
U12
U12 Drenge 4 8-mands (10) Forår • Pulje 1
Melby Stadion
Bane 2B
Ålholm IF
Melby Stadion
Bane 2B
28.
lørdag
10.00
Melby-Liseleje IF
Spillet
Kvinder
U12
U12 piger 5-mands (10) begynder -28. maj • Pulje 1
Gadehaveskolen kunstgræs
Høje Tåstrup IF
Gadehaveskolen kunstgræs
28.
lørdag
11.00
Melby-Liseleje IF
Spillet
Kvinder
U12
U12 piger 5-mands (10) begynder -28. maj • Pulje 1
Gadehaveskolen kunstgræs
Gevninge IF
Gadehaveskolen kunstgræs
31.
tirsdag
18.30
Melby-Liseleje IF
UHT
Herrer
U12
U12 Drenge 4 8-mands (10) Forår • Pulje 1
Melby Stadion
Bane 2B
Allerød Fodbold Klub
Melby Stadion
Bane 2B
Juni 2022
8.
onsdag
17.45
Melby-Liseleje IF
3 - 4
Herrer
U12
U12 Drenge 4 8-mands (10) Forår • Pulje 1
Melby Stadion
Bane 2B
Jyllinge FC
Melby Stadion
Bane 2B
16.
torsdag
17.30
Melby-Liseleje IF
Spillet
Herrer
U14
Træningskamp U14 Drenge 2 • Pulje 1
Melby Stadion
Nødebo IF
Melby Stadion
18.
lørdag
10.00
Melby-Liseleje IF (2)
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (15) - 18.juni Medaljestævne • Pulje 11
Helsinge Stadion
Bane 8 (3:3) A
Slangerup & Omegn IF (1)
Helsinge Stadion
Bane 8 (3:3) A
18.
lørdag
11.00
Melby-Liseleje IF
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (13) 3 - 18. juni Medaljestævne • Pulje 4
Melby Stadion
Frederiksværk Fodbold Klub (2)
Melby Stadion
18.
lørdag
11.20
Melby-Liseleje IF (2)
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (15) - 18.juni Medaljestævne • Pulje 11
Helsinge Stadion
Bane 8 (3:3) B
Ålholm IF (2)
Helsinge Stadion
Bane 8 (3:3) B
19.
søndag
10.00
Melby-Liseleje IF
Spillet
Herrer
U5
U5 drenge 3-mands (17) - 19.juni Medaljestævne • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 8 (3:3) B
Blistrup SI (2)
Helsinge Stadion
Bane 8 (3:3) B
19.
søndag
10.40
Melby-Liseleje IF
Spillet
Kvinder
U12
U12 piger 5-mands (10) begynder-19. juni Medaljest • Pulje 1
Gadehaveskolen kunstgræs
Rønnede IF
Gadehaveskolen kunstgræs
19.
søndag
12.20
Melby-Liseleje IF
Spillet
Herrer
U5
U5 drenge 3-mands (17) - 19.juni Medaljestævne • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 8 (3:3) A
Helsinge Fodbold (1)
Helsinge Stadion
Bane 8 (3:3) A